Туристичний оператор «Золоті подорожі»

Ліцензія згідно з наказом мінекономрозвитку і торгівлі від 26.07.2019 № 1283.

«Туризм – це мистецтво! Ми стираємо кордони між мріями і реальністю»

Туристичний оператор “Золоті подорожі” успішно працює на ринку туристичних послуг вже 6 років, в 2021 році ми відкрили наш 7 сезон.

Як ми тримаємося в період карантину? Це відбувається не тільки завдяки нашому професіоналізму і самовіддачі улюбленій справі. Своїм успіхом ми зобов’язані нашим клієнтам і партнерам, які оцінили наш професійний підхід до справи і наполеглевість у роботі.

Якими нашими послугами Ви можете скористатися?

В нас з’явились нові види діяльності та напрямки, такі як:
1. Оформлення на навчання у вищі навчальні заклади Словаччини – неймовірно класна пропозиція для тих дітей, що хочуть навчатись у Європі і для батьків, що не хочуть далеко відправляти дитину.

2. Оформлення на навчання в школи і ліцеї Словаччини – діти, що поїдуть навчатись мають величезні перспективи у майбутньому вступити до вищих навчальних закладів не тільки  Європи, а й США, Британії, Канади, тощо

3. Овормлення візи Великої Британії – для тих, хто давно мріяв відвідати Сполучене Королівство і не вдавалося отримати візу. Бо, як всім відомо, віза Британії – одна з найскладніших віз у світі.

4. Поїздка в мовну школу Лондону для дітей та молоді – адже де, як не там вивчати англійську мову.

5 . Вступ до вищих навчальних закладів США – це наче родзинка на торті. Так, ми дійсно можемо допомогти вашій дитині вступити у омріяний навчальний заклад та отримати таку освіту, що роботодавці будуть вишуковуватись в чергу і мріяти про такого працівника.

Всі інші наші напрямки:  

 1. Екскурсійні авіа та автобусні тури по Європі і всьому світу;
 2. Комбіновані тури: екскурсії + відпочинок на морі;
 3. Автобусні тури по Європі з нічними переїздами і без;
 4. Індивідуальні подорожі по всьому світу;
 5. Організація семінарів, конференцій і бронювання готелів в будь-якій частині світу;
 6. Бронювання і продаж авіаквитків;
 7. Тури по Україні для дорослих і дітей;
 8. Організація подорожей за стандартними та індивідуальними замовленнями (дитячі групи, корпоративний туризм).
 9. Супровід дітей до місця призначення по Україні та за кордоном.
 10. Розробка авторських маршрутів по Україні.
 11. Робота у напрямку “Творчий туризм”.

З першого погляду може здатися, що список наших послуг такий же як і у всіх. Але це не зовсім так. У нас є багато особливостей в роботі. Перша велика подорож, яку ми організували – це було творче турне по семи областям України “Нашій нації, наші традиції”. Це була одна з перших авторських ідей, реалізація якої була за нами. Такі проекти ми робимо до цього дня! Ще один напрям, якому ми приділяємо велику частину часу – дитячий туризм. Величезну і складну роботу ми робимо з пошуку і відкриття для наших маленьких туристів найцікавіших місць України. Абсолютно всі тури, які ми можемо запропонувати для ваших дітей – це наша авторська робота. У нас є все, щоб ваша дитина залишилася задоволеною мандрівкою!

Ми намагаємося у всьому бути першими. Туроператор “Золоті подорожі” лідирує за якістю організації екскурсійних турів. У нас працюють найдосвідченіші гіди в Україні.

Що Ви отримаєте скориставшись нашими послугами?

 1. Турботу про Вас і вашу мандрівку;
 2. Увага до ваших потреб;
 3. Професійний підхід до будь-якого запиту;
 4. Спокійні програми турів без тривалих переїздів;
 5. Проїзд на комфортабельному автобусі з професійним екіпажем;
 6. Супровід кращми гідами України;
 7. Розміщення в затишних і комфортних готелях;
 8. Відсутність нічних переїздів в автобусних та авіа турах;
 9. Авторські програми з унікальними маршрутами;
 10. Стабільність перевірену часом.

Найголовніше, що Ви отримаєте – це задоволення від подорожі. Повірте, не кожна туристична фірма може похвалитися тим, що повернувшись з їхнього туру туристи задоволені. З кожним туром ми отримуємо все більше позитивних відгуків про наших гідів, про прекрасно організованих маршрутах і про враження. Буває так, що туристи пробують писати свою книгу подорожей з іншими фірмами і повертаються до нас. У таких випадках задоволення від наших турів посилюється вдвічі – їм є з чим порівняти.

10 причин подорожувати з нашою компанією

 1. Фінансова стабільність і успішна робота на туристичному ринку з 2015 року.
 2. Широкий асортимент екскурсійних турів: від бюджетних до ексклюзивних по всьому світу.
 3. В автобусних турах ми використовуємо тільки якісний і безпечний транспорт будь-якого формату. У нас немає турів з нічними переїздами.
 4. Професійні менеджери і найкраща в Україні команда супроводжуючих і гідів подбають про вашому подорожі.
 5. Ми – єдина компанія, яка пропонує власні ексклюзивні програми, розроблені і досліджені особисто по всій Україні та Америці.
 6. Ми постійно тішимо своїх клієнтів новинками і пропонуємо нестандартні рішення. Маршрути наших турів унікальні.
 7. Наша компанія ще не встигла завоювати найвищі нагороди на туристичному ринку, але це відбудеться неминуче.
 8. Успішна робота з дитячими та корпоративними групами. Ви можете довірити нам організацію відпочинку свого колективу, виїздів на семінари, виставки і т.д. Співробітники вашої компанії будуть вдячні.
 9. Ви можете довірити нам своїх дітей. Ми обов’язково доставимо кожну дитину в призначеному місці в будь-яку частину світу. Професійний супровід відповідальних супроводжуючих, що мають педагогічну освіту знайдуть контакт з кожною дитиною.
 10. Наш офіс знаходиться в центрі міста Дніпро поруч з площею Героїв Майдану. До нас легко дістатися.
 11. Ви завжди можете розраховувати на кваліфіковану консультацію від співробітників компанії.«Золоті подорожі» – це надійність, висока якість роботи і відповідальність перед усіма, хто скористався послугами нашої фірми. Ми заслужили довіру партнерів по всій Україні.