Навчання за кордоном

 

Щоб в майбутньому двері провідних світових компаній були відкриті перед Вами, зробіть правильний вибір на початку свого професійного шляху. Навчання за кордоном – це одна з основ грамотно вибудуваної кар’єри і майбутнього повного перспектив.

Даний напрямок набирає з кожним роком все більшої популярності, так як сьогодні без знання іноземної мови складно досягти бажаних висот, а цінність кадрів, що мають в списку своїх досягнень міжнародний диплом, росте серед роботодавців на українському та зарубіжному ринку праці. Але, не володіючи певним запасом знань, стресостійкості і засобів, складно почати навчання за кордоном. Завдання агентства «Золоті подорожі» – зробити навчання за кордоном доступною для українців.

 

Що входить в наші обов’язки:

підбір необхідного напрямку;

ВО, курси, стажування;

допомога у виборі навчального закладу: коледж чи університет;

організація трансферу;

допомога в оформленні документації, що забезпечує для українців легальне перебування за кордоном і необхідної для вступу до ВНЗ;

організація проживання: в резиденції навчального закладу, в приймаючій сім’ї, або в студентських апартаментах.

Без знання мови неможливо вступити до закордонного ВНЗ і пройти стажування. Тому в програмах робиться наголос на вдосконалення навичок спілкування та письма англійською мовою.

 

Щоб дізнатися, як в рамках програм максимально недорого вивчити іноземну мову, вступити до ВНЗ або пройти стажування за кордоном, дізнатися про особливості і вартості кожної програми, отримати допомогу в її підборі, скористайтеся одним із способів: відвідайте наш офіс, зв’яжіться з нами по телефону або залиште заявку на сайті.

Написати нам