Лондон — столиця Великої Британії та одне з найбільших міст Європи, що є світовим центром культури, музики, освіти, моди, політики, фінансів і торгівлі. Це яскравий і галасливий мегаполіс з динамічним життям і чудовою космополітичною атмосферою. Лондон — одне з найдавніших міст Європи, яке має дивовижну концентрацію різних пам’яток, пам’яток історії та культури: розкішні палаци, історичні будівлі, вежі, мости, старовинні церкви, атракціони та музеї світового рівня. Лондон був заснований за часів Римської імперії та протягом своєї багатої історії був одним з найважливіших міст Європи. Сюди стікалися всі багатства Сполученого Королівства, тому його столиця має чудові пам’ятки самих різних історичних епох. Лондон — одне з найбільш багатогранних міст у світі, яке увібрало в себе не тільки традиції Британії, а й культури багатьох національностей і народів. Це місце приголомшливого різноманіття, яке можна відкривати та досліджувати нескінченно.

Лондон розташований на південному сході Англії на річці Темза, яка впадає в Північне море, в 50 км вище за течією від її гирла. Місто лежить на рівнині Лондонського басейну, яка на південний схід переходить в невеликі пагорби. Навколо столиці Великої Британії створено “зелений пояс”, метою якого є стримування зростання мегаполісу. Лондон має помірний морський клімат, який характеризується теплим літом і м’якою зимою. Опади розподілені рівномірно протягом усього року. Цікавою особливістю лондонського клімату є дуже маленька міжсезонна амплітуда коливань середніх температур, яка становить трохи більше ніж 10 °C і обумовлена впливом теплого Гольфстріму.

Лондон можна відвідувати цілий рік, тому найкращий час його відвідування залежить цілком від Ваших уподобань. У міжсезоння в столиці Сполученого Королівства менше туристів, тому простіше забронювати хороший готель і можна комфортно вивчати місто. Влітку в Лондоні проводиться багато фестивалів і культурних подій, а й туристів значно більше.