Хочете, щоб ваша дитина чудово провила канікули максимальною користю? Подаруйте їй поїздку в саме серце англомовного середовища – Велику Британію! Адже це так просто: вивчати англійську мову не тільки на заняттях, а й під час активного відпочинку і подорожей. Саме приємні враження від нових відкриттів допоможуть вашій дитині швидко підняти свій мовний рівень. Ми з радістю запрошуємо ваших дітей взяти участь  в груповій поїздці  до Лондона.
Програма поїздки розрахована на повне занурення дітей в мовне середовище і знайомство з британською культурою. Під керівництвом досвідчених викладачів – носіїв мови – діти будуть освоювати англійську в класах, а разом з нашим досвідченим груплідером зможуть вивчити найцікавіші пам’ятки Лондона, Оксфорда, Брайтона інших міст туманного Альбіону.
Великобританія дивним чином поєднує в собі все краще, що знає світ: багатовікові культурні традиції і сучасні технології, м’який клімат і мальовничі краєвиди, класичну англійську літературу і британську поп музику, приголомшливу архітектуру Вестмінстерського палацу і Тауерського моста. Сьогодні потрапити в світ улюблених героїв – Гаррі Поттера і Шерлока Холмса дуже просто!